انواع شاخ گوزنی آمل

انواع شاخ گوزنی آمل علاوه بر این که از لحاظ امنیت در درجه بالایی قرار دارد و برای جلوگیری از خطرات میباشد از نظر استحکام هم بسیار کاربردی است این حفاظ که حتی در ساختمان هم مورد استفاده قرار میگیرند ساختاری ساده ولی کاربردی و کامل دارند این حفاظ را میلگرد بدون آج میسازند به این دلیل که میلگرد آج دار هنگام فرم دهی و خمش دچار ترک های ریز میشوند و همچنین جوش پذیری خوبی ندارند.

انواع شاخ گوزنی آمل

در ساخت از حفاظ از میلگرد سایز 8 و فولاد مقاوم استفاده میشود و نکته قابل توجه این است که حفاظ شاخ گوزنی با جوش برق جوشکاری میشود و امکان هر گونه شکستگی یا جدا شدن را به صفر می رساند. ارتفاع حفاظ معمولا بین 50 تا 150 سانتی متر است.

مزایای نصبانواع شاخ گوزنی آمل این قابلیت نصب آن برروی سنگ بتن یا فلز است هیچگونه محدودیتی برای فضای نصب نیست طراحی و ساختار این حفاظ به گونه ای است که سارقین هر چقدر هم حرفه ای باشند نمی توانند از نوک تیز و برنده میلگرد آن عبور کنند.

انواع شاخ گوزنی آمل

انواع شاخ گوزنی آمل که این نوع حفاظ یکی از کاربردی ترین و ایمن ترین مدل از نسل جدید حفاظ ها است که اگر بخواهیم آن را به طور موردی و کلی بیان کنیم میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

امنیت بالا و قابلیت نصب بر روی هر نوع ساختمانی

ظاهر زیبا

قابلیت ارتفاع متفاوت

دوام و کیفیت بالا

نصب حفاظ شاخ گوزنی آمل

انواع شاخ گوزنی آمل به نسبت مدل های قدیمی حفاظ قیمت پایین تری دارد اما به این دلیل که تراکم بالا دارد امکان عبور سارقان را غیر ممکن می سازد به دلیل امنیت بالایی که این محصول ایجاد میکند ویژگی‌ منحصر به فردی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است استحکام بالا است.

انواع شاخ گوزنی آمل

انواع شاخ گوزنی آمل حفاظ شاخ گوزنی طرح f بهترین گزینه برای آنها است افرادی که در مورد حوزه حفاظ‌ کمی آگاهی دارند بانام حفاظ شاخ گوزنی آشنایی داشته و اطلاعات در مورد این سازه دارند حفاظ شاخ گوزنی طرح f نسل جدید حفاظ شاخ گوزنی آمل است که قرار است استحکام و زیبایی بیشتری را از خود به نمایش بگذارد.

تراکم شاخ گوزنی طرح f که به شما شاخه‌ تیز سازه‌ای به هم تنیده را در نگاه‌ تجسم مینماید که عرض و ارتفاعی مناسب دارد جنس حفاظ از فولاد و میلگرد 8 بوده و امکان نصب آن بر روی سنگ، بتن و فلز وجود دارد انواع منازل، باغ‌ها، کارخانه‌ها از آن استفاده گسترده می کنند.

علت نام‌گذاری شاخ گوزنی طرح f

انواع شاخ گوزنی آمل سر این حفاظ‌ کمی خمیده بوده و با ظاهری پلکانی طراحی می شوند بدین ترتیب در میان عموم افراد حفاظ شاخ گوزنی طرح f خوانده می شود معروفیت این حفاظ را باید در معیاری به‌جز ظاهر آنها دانست اگرچه ازنظر زیبایی نیز بی‌مثل و مانند هستند یک تابلو بی‌نقص بر روی دیوار به‌واقع استحکام کم‌نظیر ازیک‌طرف و قیمت پایین آن از سوی دیگر دلیل این‌همه نام خوشی است که از این حفاظ‌ می شنویم.

افزایش ضریب ایمنی و کاهش ضریب نفوذ باعث شده به برقراری و بالا بردن امنیت نیاز مبرم باشد ، بدون کوچک‌ترین تردیدی از این حفاظ‌ استفاده شود به‌طورکلی از انواع شاخ گوزنی همگان انتظار دارند تا حداکثر توان خود را برای ارتقا سطح ایمنی محیط به کار ببرند.

حفاظ لیلیوم

انواع شاخ گوزنی آمل حفاظ لیلیوم زیباترین نوع حفاظ‌ است و به علت آنکه شبیه به گل طراحی‌شده ، بیشتر با نمادی برای زیبایی در نگاه اول جلوه‌گر میشود هنگامی‌ که در ساختار آن ایمن بخشی به ساختمان حیرت‌زده‌مان می کند.

انواع شاخ گوزنی آمل

انتخاب محصولی که بتواند چنان شکیل وارد شود و زیبایی را همچون استقامت ترسیم نماید جالب‌توجه است طراحی شکل گل لیلیوم و ایجاد تصویری ماندگار از این گل آن‌هم با متریال سخت میلگرد جوش و تراش بی‌بدیل را می رساند.

 

طرح‌هایی ناب را بر دیده‌ایم ترسیم چنین گل‌های زیبایی بر سر دیوار منازل باغ‌ها ویلاها به‌راستی هنری اعجاب‌انگیز است که هر فردی را شیفته این‌همه تراش‌هایی خلاقانه میکند.

انواع شاخ گوزنی آمل معایب و مزایایشان در همان نگاه اول مشهود است و حتی اگر فرد نکته‌سنجی نباشید ، بازهم به‌راحتی قادر هستید برتری‌ یک حفاظ را تشخیص داده و سپس آن را برای ساختمان خود انتخاب نمایید.

حفاظ لیلیوم حرفی برای زیبایی باقی نگذاشته و اگرچه طرح‌های شاخ گوزنی ، نیز توانسته‌اند در برابر گل‌های لیلیوم آهنی آن‌قدر توانایی ابراز وجود ندارند و میدان را به این باغ گل برافراشته بر سر دیوار واگذار میکنند که تا میتواند دیدگان را به سمت خود جذب نماید.

این گل‌ها و لبه‌های تیز و برنده آنها حماقت محض است چه برسد به آنکه تصمیم به عبور از روی آن را داشته باشیم این گل‌ها از چندین لایه مختلف تشکیل می شوند و همین عبور از آنها را غیرممکن می سازد.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ