معرفی بیشتر حفاظ لیلیوم

معرفی بیشتر حفاظ لیلیوم آمل شاید برایتان اتفاق افتاده که از کنار دیوارهایی عبور نموده و زیبایی مسحورکننده نوعی حفاظ که به‌مانند گل‌هایی زیبا خودنمایی می‌کنند، توجه شمارا به سمت خود جلب کرده باشد.

حفاظ لیلیوم زیباترین نوع حفاظ‌ها است و به علت آنکه شبیه به گل طراحی‌شده حس ناخوشایند حفاظ را در تصویر القا نمی‌کند و بیشتر با نمادی برای زیبایی در نگاه اول جلوه‌گر می‌شود اما هنگامی‌که در ساختار آن کمی تأمل‌کنیم، قدرت بالای آن در ایمنی بخشی به ساختمان، حیرت‌زده‌مان می‌کند.

حفاظ لیلیوم آمل

انتخاب محصولی که بتواند چنان شکیل به بازار رقابت وارد شود و زیبایی را همچون استقامت ترسیم نماید جالب‌توجه است. طراحی شکل گل لیلیوم و ایجاد تصویری ماندگار از این گل، آن‌هم با متریال های سخت و خشنی چون آهن، میلگرد، جوش و تراش، هنری بی‌بدیل را می‌رساند.

بسیار طرح‌هایی ناب را بر صفحه کاغذ و با قلم‌مو و رنگ دیده‌ایم اما ترسیم چنین گل‌های زیبایی بر سر دیوار منازل، باغ‌ها، ویلاها و … به‌راستی هنری اعجاب‌انگیز است که هر فردی را شیفته این‌همه تراش‌هایی استادانه و خلاقانه می‌کند.

حفاظ لیلیوم:

معرفی بیشتر حفاظ لیلیوم حفاظ‌های لیلیوم به شکل بوته‌ای ساخته می‌شوند و ملاک اندازه‌گیری آنها نیز برحسب همین بوته‌ها بوده و بر اساس تعداد گل‌های موجود در هر بوته سنجیده می‌شوند. برای مثال نمونه استاندارد این حفاظ‌ با 15 گل لیلیوم با میلگرد نمره 8 و شاسی پروفیل عرضه میشود.

میلگردها از جنس مرغوب انتخاب‌شده، بدین ترتیب از استقامت بالایی برخوردار هستند. اگر ازنظر قیمت نگرانی ندارید حتماً انتخاب این محصول شمارا به یک حفاظ ایدئال و مناسب به‌منظور محافظت می‌رساند.

حفاظ لیلیوم سنگین‌وزن‌تر از نمونه‌های دیگر بوده و این افزایش قیمت به‌این‌علت است وگرنه ازنظر متریال به‌کاررفته با دیگر حفاظ‌ها تفاوتی ندارد. اکنون دیگر گزینش حفاظ‌های لیلیوم به بهترین شیوه برای افزایش امنیت تبدیل‌شده و انتخاب رنگ‌های چشم‌نواز که بر تنه سرد آهن می‌نشینند، این حفاظ‌ها را برای سارقان خطرناک و برای دیگر افراد تجسمی از یک باغ پر از گل نموده است.

نوک‌تیز گل‌ها که در چندین جهت پراکنده هستند، همان‌طور که ظاهر این حفاظ را زیباتر نموده‌اند بر قدرت دفاعی آن نیز افزوده و مانند دشنه‌هایی تیز بدن افراد متهاجم را آماج ضربات سخت و کاری خود قرار می‌دهند.

پس درنهایت هنگام انتخاب حفاظ لیلیوم حتماً به وجود تفاوت رنگی در بین گل‌ها و شاخه‌های آن دقت نمایید تا همان زیبایی که در توصیفات از آن شنیده‌اید را در عمل نیز مشاهده کنید.

مزایای فوق‌العاده موجود در حفاظ لیلیوم:

معرفی بیشتر حفاظ لیلیوم حفاظ‌ها عناصری هستند که معایب و مزایایشان در همان نگاه اول مشهود است و حتی اگر فرد نکته‌سنجی نباشید، بازهم به‌راحتی قادر هستید، برتری‌های یک حفاظ را تشخیص داده و سپس آن را برای ساختمان خود انتخاب نمایید.

 • زیبایی بی‌حدوحصر:

حفاظ لیلیوم حرفی برای زیبایی باقی نگذاشته و اگرچه طرح‌های شاخ گوزنی، بوته‌زار، فر فوژه و … نیز توانسته‌اند، در بازار رقابت خوب ظاهر شوند اما در برابر گل‌های لیلیوم آهنی آن‌قدر توانایی ابراز وجود ندارند و میدان را به این باغ گل برافراشته بر سر دیوارها واگذار می‌کنند که تا می‌تواند دیدگان را به سمت خود جذب نماید.

البته ترسیم این زیبایی نیز فقط از دستان هنرمندان و صنعت‌گرانی برمی‌آید که سال‌ها در این زمینه خبره شده و طراحی و چیدمان بی‌عیب و نقص این گل‌ها در کنار هم برایشان یک امر ساده و سهل است.

 • امنیت عالی:

نزدیک شدن به این گل‌ها و لبه‌های تیز و برنده آنها حماقت محض است، چه برسد به آنکه تصمیم به عبور از روی آن را داشته باشیم. این گل‌ها از چندین لایه مختلف تشکیل می‌شوند و همین امر عبور از آنها را غیرممکن می‌سازد.

بدین ترتیب می‌توان گفت این گل‌ها ساختمان شمارا شکیل و منحصربه‌فرد کرده و استانداردهای یک ساختمان ایمن را برای بنای شما مهیا می‌سازند.

 • کیفیت جنس:

معرفی بیشتر حفاظ لیلیوم میلگردهای مقاوم و آهن‌آلات باکیفیت در کنار هم پیکره این حفاظ‌ها را می‌سازند و باهم سعی می‌کنند تا حد امکان از ورود سارقان جلوگیری نمایند. ازاین‌رو است که حتی مشکل‌پسندترین افراد نیز قادر نیستند، برای این حفاظ‌ها معایبی برشمارند و بر بی‌نقص بودن آنها و عدم وجود عیب در آنها اذعان دارند.

 • قیمت منعطف:

به علت اینکه می‌شود به‌راحتی استانداردهای اجراشده برای این حفاظ را تغییر داد و برحسب سلیقه و نیاز به طراحی آن روی آورد، قیمت بسیار منعطف بوده و از این باب برای علاقه‌مندانی که به‌راستی تمایل دارند، فقط حفاظ لیلیوم زینت‌بخش دیوارهای آنها باشد مشکلی وجود ندارد.

 • نسل جدید حفاظ‌ها:

معرفی بیشتر حفاظ لیلیوم این سبک حفاظ به‌راستی برای کسانی طراحی‌شده که عاشق طرح‌های مدرن و به‌روز هستند و تمایل دارند در هر محصولی نوع به‌روز آن را خریداری نمایند اگر شما جزء این دسته از افراد هستید بگذارید خیالتان را آسوده نماییم که این حفاظ نسل جدیدی بوده به‌گونه‌ای که در بازار هرچه بگردید مدرن‌تر از آنها را نمی‌یابید

 • نحوه ساخت منحصربه‌فرد:

این حفاظ از یک شاسی تشکیل‌شده که گل‌ها و غنچه‌های آن هرکدام به‌صورت مستقل و مجزا به این شاسی جوش داده می‌شوند و شاخه‌ها به‌گونه‌ای دوطرفه طراحی‌شده و امکان عبور بر لبه دیوار را غیرممکن می‌سازند. جوشکاری‌های باکیفیت و میلگردها با قطر 10 میلی‌متر به‌راستی سازه‌ای مقاوم و غیرقابل نفوذ را فراهم ساخته‌اند.

 • ارتفاع قابل‌تغییر:

انتخاب ارتفاع حفاظ به‌دلخواه مزیت دیگری است که این حفاظ‌ها را تا این حد محبوب نموده و مشکلی را بر سر راه انتخاب این محصول برای هر ساختمانی نمی‌گذارد.

 • زاویه شاخک‌ها:

اگرچه ارتفاع توانسته عامل خوبی برای فراری دادن سارقان باشد، ولی از زاویه شاخک‌ها نیز که در جهت‌های مختلف طراحی‌شده و جایی برای دستگیری و قرار دادن پا بر روی دیوار باقی نگذاشته‌اند، به هیچ‌گونه نمی‌توان صرف‌نظر نمود.

 • رنگ‌های متنوع:

رنگ‌ها نیز مختلف و برحسب سلیقه شما انتخاب می‌شوند و هیچ محدودی برای اعمال رنگ دلخواه خود ندارید تا هارمونی رنگ حفاظ‌ها و نمای ساختمان خود را به بهترین حالت ممکن حفظ نمایید.

 • مدل‌های متفاوت:

جالب است بدانید این حفاظ‌ها در دو مدل گل‌دار و بدون گل تولید می‌شوند و حتی می‌توان تعداد گل‌ها را نیز دستخوش تغییر قرارداد و بر تعداد آن افزود و یا کاست. بدین ترتیب می‌توان قیمت را به‌صرفه‌تر نمود و بر زیبایی کلی سازه نیز افزود و قدرت مقاومتی آن را نیز تحت تأثیر قرارداد.

مکان‌های قابل‌استفاده حفاظ لیلیوم:

معرفی بیشتر حفاظ لیلیوم اگرچه ویلاها با درختان سر به فلک کشیده و مناظر طبیعی‌شان برای تجسم زیبایی حفاظ لیلیوم مکان ایدئال‌تری بوده و ترکیب گل‌های این حفاظ با گل‌های و شاخسارهای طبیعی موجود در باغ‌ها هارمونی و تصویری بی‌بدیل را می‌سازند اما زیبایی این گل‌های آهنی به حدی است که حتی به‌تنهایی نیز قادرند طراوت‌بخش فضاهای و مکان‌های مختلف باشند.

ازاین‌رو بسیاری از ساختمان‌های مسکونی، اداری، صنعتی به‌منظور تلطیف نمودن فضا و خارج شدن از حالت خشک و زننده، خود را به این گل‌ها آذین نموده و از ماندگاری طولانی‌مدت و اینکه گرما و سرما نشناخته و در تمام فصول سال شاداب و بانشاط حس و حال خوشی را در فضا می‌پراکنند نهایت بهره را می‌برند.

بدین ترتیب فرقی نمی‌کند، شما صاحب یک باغ بزرگ در خارج شهر هستید یا مالک یک ساختمان در وسط شهر، شما قادرید از این حفاظ در ارتفاع‌های مختلف و در تراکم‌های ایدئال خود، نمونه‌ای را خریداری نموده و از جان و مالتان بدین گونه حراست نمایید.

چگونگی نصب و مراحل ساخت حفاظ لیلیوم:

معرفی بیشتر حفاظ لیلیوم مراحل نصب حفاظ لیلیوم از قواعد خاصی پیروی می‌کند که کوچک‌ترین خلل در یک مورد ایمنی کل آن را زیر سؤال می‌برد. ازاین‌رو مهم است که شرکتی را برای نصب و ساخت حفاظ خود گزینش نمایید که تمامی این مراحل را به‌صورت موشکافانه اجرا نموده و در اجرای هیچ مورد از آن کوتاهی و کم‌کاری صورت نمی‌دهد. در ادامه شمارا با این مراحل بیشتر آشنا می‌سازیم تا بدین طریق به دلایل کیفیت بالای این محصول پی ببرید.

 1. تشخیص نیاز مشتری
 2. برش میلگردها و آماده‌سازی آنها برای مرحله ساخت
 3. استفاده از گیوتین به‌منظور اجرای برش‌هایی اصولی
 4. اجرای برش‌ها به شکل مورب و اریب
 5. انتخاب شاسی از پروفیل‌ها با ابعاد مناسب و ضخامت‌های بالا و متناسب با ارتفاع دیوار
 6. اعمال جوشکاری بی‌نقص و عاری از هرگونه گل جوش به‌منظور پرهیز از زنگ‌زدگی در آینده
 7. دیوارکشی با پلیت یا پین با فواصل یک متر

نکات مهم حین نصب حفاظ لیلیوم:

معرفی بیشتر حفاظ لیلیوم در حین نصب حفاظ لیلیوم چند نکته مهم و کاربردی وجود دارد که اگر رعایت نشود، به‌واقع گویی شما اصلاً حفاظی را برای ساختمان خود نصب نکرده و تمام تلاش‌های شما برای ایمن‌سازی بنا به نتیجه مطلوب نمی‌رسد.

 1. نکته اول:

بهتر است بدانید همان‌قدر که چگونگی ساخت یک حفاظ کیفیت آن را تحت تأثیر قرار می‌دهد، نصب نیز در مرحله بعدی نقش بسزایی در مرغوبیت آن دارد، ازاین‌رو دقت داشته باشید مراحل نصب به‌خوبی انجام شود.

نکته اول در مورد نصب این است که اگر از پین استفاده می‌شود این پین‌ها باید در فاصله‌های یک متری به‌صورت ضربدری باشند که این امر فقط از عهده نصابان ماهر برمی‌آید. در غیر این صورت نباید انتظار داشته باشید حفاظ شما بازدارندگی موردنظر را از خود نشان دهد.

 1. نکته دورم:

هرگز گمان نکنید که قادرید نصب حفاظ را به‌تنهایی و بدون کمک نصابان حرفه‌ای به انجام برسانید، زیرا این حفاظ دارای نقاط تیز فراوانی است که اگر کمی در این امر بی‌تجربه باشید، حتماً صدمات فراوانی را به خود وارد ساخته و همچنین به علت ناآگاهی مراحل مختلف نصب از عهده انجام آن به‌خوبی برنمی‌آیید.

 نحوه خرید حفاظ لیلیوم:

معرفی بیشتر حفاظ لیلیوم تجربه خرید از شرکت‌های معتبر در عرصه حفاظ مسلماً طعم واقعی آرامش را نصیب شما می‌کند، زیرا درنهایت سازه‌ای را بر روی دیوارهای خود نصب می‌کنید که امنیت کافی داشته و پس از گذشت زمان در مجاورت با رطوبت و باران زنگ نزده و فرسوده و ناکارآمد نمی‌شود.

خرید این محصولات یعنی انتخاب گزینه‌ای که در میان نمونه‌های مشابهش هم به‌صرفه بوده و هم پیشنهادی است که از پس تمامی آزمون‌های امنیتی سربلند بیرون آمده است.

در حال حاضر وب‌سایت‌ها راه رسیدن شمارا به این کالای کارآمد راحت نموده و فقط کافی است به ثبت سفارش در این سایت‌ها بپردازید و اقدام به خرید این محصول نمایید. مدیران این مجموعه‌های بزرگ تولیدی حفاظ با بررسی درخواست شما مطابق با آن به طراحی و اجرای آن پرداخته و حفاظی باب میلتان را به شما تقدیم می‌کنند.

مشخصات فنی حفاظ لیلیوم:

معرفی بیشتر حفاظ لیلیوم مشخصات فنی حفاظ لیلیوم بیشتر بر چگونگی جوش‌های آن استوار است و به‌واقع حفاظی می‌تواند ازنظر فنی کاملاً بی‌نقص عرضه شود که دارای جوش‌هایی محکم، عاری از هرگونه گل جوش و تمیز باشد. در این صورت است که سازه‌ای مقاوم در برابر عوامل جوی طبیعی چون باد و باران و همچنین باقابلیت مبارزه با هرگونه اقدام شرورانه تهیه‌شده است.

این امر به علت اینکه بر روی مرحله رنگ‌کاری نیز تأثیر می‌گذارد و از مرغوبیت آن به تبعه خود می‌کاهد موردتوجه اکید است؛ زیرا نقاط معیوب جوش سبب می‌شوند رنگ خوب به محل گل جوش‌ها نچسبد و پس از مدت‌زمان کوتاهی از سازه جداشده و آن قسمت در مجاورت هوا و آب قرار گیرد و مقدمات فرسایش و زنگ‌زدگی آن فراهم شود.

ازاین‌رو تمامی متخصصان این حوزه مرحله جوشکاری را مورد اشد دقت و نظارت قرار داده تا کوچک‌ترین مشکلی در زمان اجرای آن مشاهده نشود و بدین ترتیب با اعمال چنین تمهیداتی مطمئن شد که حفاظ تا سال‌های سال بر فراز دیوار خانه‌ها دیده‌بانی داده، بدون آنکه از اقتدار و توانایی‌اش ذره‌ای کاسته شود.

بررسی کلی محصول:

معرفی بیشتر حفاظ لیلیوم باغ‌های گل لیلیوم یادآور یک همبستگی بی‌نظیر در میان این گل‌ها است، به همین دلیل متخصصان سازه‌های ساختمانی با الهام از آن سعی نمودند، حفاظ‌هایی را طراحی کنند که با ساختار درهم‌تنیده خود مانعی بزرگ و کارساز را در مقابل ورود سارقان بنا کند و امروزه با طراحی حفاظ لیلیوم تا حد زیادی به خواست خود رسیده‌اند و نتایج مطلوبی را در حفاظت از ساختمان‌ها دریافت کرده‌اند.

در بررسی کلی محصول نقص و خللی در ساختار آن‌که دلیلی بر بی‌کیفیت بودن آن و عدم توانایی‌اش در برقراری امنیت باشد، وجود ندارد به‌شرط آنکه پای فروشندگان متحد و باسابقه در این میان باز شود و بهترین محصولات توسط این طیف متعهد عرضه گردد. در غیر این صورت می‌توان شاهد نقص‌های فنی بسیاری از طراحی، اجرا و نصب سازه بود و به دوام و ماندگاری آن اطمینان کافی نداشت.

کلام آخر:

معرفی بیشتر حفاظ لیلیوم در طراحی حفاظ لیلیوم به‌واقع می‌توانیم شاهد 200 سرِ نیزه مانند باشیم که فقط در یک متر گنجانده‌شده و به مدد همین نیزه‌های تیز به حراست از دیوار کارخانه‌ها، باغ‌ها، منازل میپردازد. به‌راستی صنعت حفاظ‌های ساختمانی هرروز دارای پیشرفت است و هرگز قصد ندارد در جایگاه قبلی خود بماند، ازاین‌رو است که هرروزه نسل جدیدی از حفاظ‌ها را رونمایی می‌کند تا به مدد این سازه‌ها بستری امن‌تر برای زندگی را برای افراد تدارک ببیند.

ارتفاع‌های 70 تا 90 متری حفاظ لیلیوم آن را به حداکثر کارایی رسانده و انتظار می‌رود در آینده‌ای نه‌چندان دور بازهم شاهد تحولات عظیم دیگری در این عرصه از سازندگان این محصولات باشیم.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ