مدل های مختلف شاخ گوزنی آمل

مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی ولی این روزها با ظهور حفاظ هایی متفاوت مواجه هستیم که تغییر زیادی در حس امنیت ما به وجود آورده  از نسل جدید حفاظ ها می توان از حفاظ شاخ گوزنی ، طرح اف ، لیلیوم نام برد.

حفاظ شاخ گوزنی برای تامین امنیت ساختمان روی دیوار و برای جهت جلو گیری و ورود غیر منتظره و سریع افراد مهاجم و سارقان نصب می شود این حفاظ عموما برای نصب روی دیوار در نظر گرفته شده است ولی گاهی برای اطمینان بیشتر روی پنجره ها هم نصب میشود.این مدل حفاظ شما را به یاد شاخ های گوزن می اندازد. سر شاخ های گوزن بسیار تیز است و مهم ترین و اولین وسیله دفاعی گوزن در مقابل خطرات و حملات است.

مدل های مختلف شاخ گوزنی آمل

حفاظ شاخ گوزني همیشه دارای اولویت نسبت به استفاده از دوربین مدار بسته حتی پیشرفته ميباشد از کار انداختن دوربین های مدار بسته و ایجاد اختلال در کار آنها و یا پوشاندن دوربین ها برای سارقین به آسانی امکان پذیر است ولی سارقین به هیچ عنوان نمیتوانند از این حفاظ های سرد و خشن عبور کنند.

یکی دیگر از برتری های اصلی حفاظ به دوربین مدار بسته این است که حفاظ ها نیاز به سرویس دوره ای ندارند و حفاظ ها یک بار نصب می شوند و شما دغدغه تعمیر و نگهداری آنها را در طول سال ها نخواهید داشت.

حفاظ یکی از معروف ترین سازه های امنیتی حفاظتی روی دیوار هستند دیوار خانه شما به نرده شاخ گوزنی نیاز دارد زیرا با کمک شاخ ها الهام گرفته از طبیعت ضربه ای محکم به سارقین میزند.

حفاظ شاخ گوزنی

طرح F

لیلیوم

ساختار حفاظ شاخ گوزنی

مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی آمل این مدل حفاظ علاوه بر این که از لحاظ امنیت در درجه بالایی قرار دارد برای جلوگیری از خطرات می باشد از نظر استحکام هم بسیار کاربردی است.

این حفاظ هایی که حتی در ساختمان های دولتی و اماکن انتظامی هم مورد استفاده قرار می گیرند ساختاری ساده ولی کاربردی و کامل دارند. این حفاظ ها را میلگرد های بدون آج می سازند به این دلیل که میلگرد های آج دار هنگام فرم دهی و خمش دچار ترک های ریز می شوند و همچنین جوش پذیری خوبی ندارند.

ولی میلگرد های بدون آج مقاومت بهتری در مقابل خمش و جوشکاری را دارند و در نتیجه حفاظ  های تولید شده با میلگرد های بدون آج از کیفیت بالاتری نیز برخوردارند.

یکی از مزایای نصب این حفاظ قابلیت نصب آن برروی سنگ، بتن یا فلز است شما با انتخاب این نوع حفاظ هیچگونه محدودیتی برای فضای نصب ندارید. طراحی و ساختار این حفاظ به گونه ای است که سارقین هر چقدر هم حرفه ای باشند نمی توانند از نوک تیز و برنده میلگرد های آن عبور کنند.

تمام حفاظ ها یک واحد و یا یک پارامتری به نام تراکم دارند و منظور از تراکم همان تعداد شاخه هایی است که در هر پلان دو متری به روی صورت زنجیر وار جوش داده می شود با شاخه های تیز که این شاخه ها مانع ورود سارقان به داخل می شود.

چرا حفاظ شاخ گوزنی ؟

مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی این نوع حفاظ یکی از کاربردی ترین و ایمن ترین مدل از نسل جدید حفاظ ها است که اگر بخواهیم محاسن آن را به طور موردی و کلی بیان کنیم میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  • امنیت بسیار بالا و قابلیت نصب بر روی هر نوع متریال ساختمانی
  • ظاهر زیبا
  • قابلیت ساخت حفظ به ارتفاع دلخواه
  • دوام و کیفیت بالا و نگهداری بدون دردسر
  • قیمت مناسب

حفاظ های شاخ گوزنی

مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی به نسبت مدل های قدیمی حفاظ ها قیمت بالاتری دارد اما به این دلیل که تراکم بالایی دارد امکان عبور سارقان را غیر ممکن میسازد.

به دلیل امنیت بالایی که این محصول ایجاد می کند ویژگی‌ منحصر به فردی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است دارای استحکام بالا است پس خراب نمی شود و برای سال های زیادی مورد استفاده است.

 حفاظ شاخ گوزنی طرح F

مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی یکی ازپر فروش ترین و کاربردی ترین مدل های حفاظ شاخ گوزنی طرح F است. این نوع حفاظ از استحکام خوبی برخوردار است و ظاهر زیباتر نسبت به سایر مدل های شاخ گوزنی دارد.

اين حفاظ داراي 3 شاخه در مقطع بالايي خود ميباشد كه شاخه اصلي كه در وسط قرار گرفته به سمت بالا و دو شاخه ديگر از طرفين به سمت پايين خم شده اند.

گلبرگ هاي تيز كوچكي هستند كه در سر شاخه ها نصب شده اند وظيفه‌ ي اين گلبرگ ها اين است كه در زمان عبور افراد سارقين از روي حفاظ عبور و مرور  را مشكل كرده و موجب پاره شدن لباس و زخمي شدن فرد شوند.

مدل های مختلف شاخ گوزنی آمل

حفاظ شاخ گوزنی طرح F از قسمت بالا بسیار عریض است و تراکم بسیار بالایی دارد و همانطور که می دانید در ساخت حفاظ شاخ گوزنی تراکم با امنیت رابطه مستقیم دارد هر چه تراکم بیشتر باشد امکان عبور از بین نرده ها مشکل تر و غیر ممکن میشود.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی طرح F

مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی تراکم برای جلوگیری از ورود نیست هر چه میزان تراکم در یک حفاظ شاخ گوزنی طرح F  بیشتر باشد ، سطح نفوذ ناپذیری و بازدارنگی آن نیز بیشتر است و همچنین مقاومت و ایستادگی بیشتری  در برابر فشار و تکان های وارده به خود نشان میدهند.

در حفاظ شاخ گوزنی طرح F ساختار کلی حفاظ تشکیل شده ازمیلگرد با ضخامت های مختلف است که به دلیل خمیدگی هایی در دو جهت امکان ایستادن سارقان در کنار آنها وجود ندارد ولی باز هم میزان تراکم و عرض حفاظ با نظر مشتری و کارایی خاصی که مد نظر دارد مشخص میشود.

مدل های مختلف شاخ گوزنی آمل

عموما پیشنهاد سازندگان به شما انتخاب 90 سانتی است به این دلیل که عبور از آن بسیار سخت است این مدل از حفاظ طرحی در هم تنیده دارند حفاظ شاخ گوزنی طرح F بیشتر برای باغ ها کارخانجات ویلاها مورد استفاده قرار میگیرد.

رنگ حفاظ شاخ گوزنی طرح F

مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی حفاظ شاخ گوزنی طرح F  توسط رنگ پيستوله‌اي رنگ مي شود که برای افزایش طول عمر و نیاز نبودن به ترمیم و با دوام شدن رنگ عموما قبل از رنگ آمیزی روي آن ضد زنگ می پاشند و برای زیبا تر شدن ظاهری  آن را به صورت دورنگ رنگ اميزي مي كنند.

به اين حالت كه ابتدا كل سطح حفاظ را با رنگ مشكي ، قهوه اي يا سفيد پوشش داده بعد از خشك شدن ان گلبرگ هاي سرشاخه ها را طلايي و یا نقره ای مي كنند .

نصب این حفاظ توسط نصاب ها و با تعبیه پایه روی دیوار آغاز میشود پایه ها می توانند خود میلگرد باشند بنابراین نصاب دیوار را به اندازه قطر پایه میلگرد سوراخ کرده و پایه را درون آن قرار می دهد سپس حفاظ روی پایه نصب می شود و جوش داده میشود و حفاظ كه در كنار هم قرار ميگيرند نيز در قسمت پروفيل به يكديگر جوش‌داده خواهند شد.

حفاظ طرح لیلیوم

مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی این مدل از حفاظ شاخ گوزنی بر گرفته از نام گل لیلیوم است قسمت بالایی این حفاظ به شکل گل است و معمولا آن را از جنس آهن می سازند و با دو رنگ متفاوت رنگ آمیزی میکنند.

چون قسمت بالایی شبیه به گل است این مدل رنگ آمیزی آن را زیباتر میکند تعداد غنچه های حفاظ لیلیوم هر قدر که بیشتر باشد امنیت و زیبایی نیز به همان مقدار افزایش خواهد یافت.

طراحی حفاظ لیلیوم

مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی در طراحی این حفاظ نوک گل لیلیوم به گونه ای طراحی شده اند که در چندین لایه و در سطح های مختلف روی هم قرار می گیرند و امنیت را به بالاترین حد امکان می رسانند. یکی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم میسازد.

زیبایی آن و نقش آن در زیبا تر و شکیل به نظر رسیدن ساختمان است. این حفاظ با توجه به شکل منحصر به فرد و استفاده از رنگ مناسب اماکن گردشگری ورودی باغ ها تالار های عروسی است.

حفاظ لیلیوم از میلگرد به قطر9 میلیمتر ساخته میشوند بر اساس نیاز شما ساخته می شوند. ولی نکته اصلی در ساخت حفاظ برشکاری قطعات است. در حفاظ لیلیوم برشکاری به صورت مورب و با استفاده از گیوتین انجام میشود.

حفاظ روی شاسی ها قرار میگیرد این شاسی ها از پروفیل هایی با ضخامت بالا ساخته میشوند جوشکاری حرفه ای در ساخت حفاظ نقش مهمی را ایفا میکند.

شما باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر در زمان جوشکاری گل جوش روی حفاظ به وجود بیاید در صورت بی توجهی و پاک نکردن آن این گل جوش ها به مرور زمان باعث پوسیدگی و زنگ زدگی حفاظ خواهند شد.

حفاظ لیلیوم را میتوان در ارتفاع های مختلف ساخت در این حفاظ هرچه قدر که شاخه حفاظ تراکم بیشتری داشته باشند ایمنی حفاظ لیلیوم بیشتر می شود. بهترین ارتفاع برای حفاظ لیلیوم 70 سانت و 90 سانت است ولی این ارتفاع بر حسب نظر مشتری و کارایی آن  قابل تغییر است.

نصب حفاظ شاخ گوزنی مدل لیلیوم

مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی یک کار کاملا حرفه ای است که نصاب باید از دقت و تبحر لازم برخوردار باشد زیرا امنیت حفاظ به غیر از کیفیت ساخت و شیوه ی طراحی به نصب درست آن هم بستگی دارد.

حفاظ شما در اندازه ای به طول یک متر ساخته میشود و بعد شاسی ها یا پلیت ها روی دیوار قرار میگیرند سپس نصاب حفاظ را روی آن قرار میدهد و  نصب به پایان میرسد.

انتخاب حفاظ دیوار

مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی حفاظ دیوار بهترین راه محافظت از منازل است از این نکته مهم غافل‌اند که نصب این سازه‌ها نیاز به‌دقت نظر و ورود افراد متخصص به این حوزه دارد تا شرایط اجرا، استاندارد بوده و درنهایت کاری بی‌نقص که هیچ راهی برای ورود غیرمجاز باز نگذارد پدید آید.

فقط در چنین مواقعی است که می‌توان انتظار داشت امنیت کامل منازل فراهم‌شده و بر روی دیوار دیگر راهی برای عبور باقی نمانده است. در غیر این صورت بازهم باوجود حفاظ‌ میبینیم که سارقان به‌راحتی به محافظه داخلی ساختمان راه‌یافته‌اند.

شما برای برقراری امنیت توسط مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی باید هزینه بالایی بپردازید پس لازم است قبل از اقدام به خرید نکات مهمی را مدنظر آورید تا قادر باشید همان میزان امنیتی را که انتظار داشته‌اید کسب نمایید.

البته در مورد این کالا مسلماً افزایش قیمت میتواند گزینه‌های بهتری ازنظر کیفیت و طرح را در اختیارتان قرار دهد و به‌راستی‌که هراندازه در این مورد هزینه کنید در آینده توسط امنیت بالایی که به دست می‌آورید.

البته برخی افراد با انتخاب شرکتی نامعتبر که کادر اجرایی ندارند هزینه‌های هنگفتی را پرداخت‌نموده ولی آن کیفیت لازم را دریافت نمیکنند در اینجا می‌توان گفت که هزینه‌ها هدررفته به صورتی که با انتخاب یک برند معتبر در این زمینه شاید قادر بودند، با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر کیفیت بهتری را دریافت نمایند.

کاربری حفاظ

مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی  مشخص نمایید حفاظی که قصد خرید آن را دارید برای یک محل مسکونی در وسط شهر است که نمونه‌ ساده نیز جوابگوی امنیت آن می‌باشد.یا اینکه برای یک ویلا در خارج از شهر قصد تهیه حفاظ دیوار را دارید که در این صورت حفاظ‌ شاخ گوزنی نمونه‌ این‌چنینی فقط می‌توانند نیاز شمارا برآورده سازند.

بسیاری از دیوارها دارای طرح‌ هندسی بوده و اختلاف ارتفاع در قسمت‌های مختلف آن ، امر نصب حفاظ را با پیچیدگی‌هایی همراه میسازد توجه به این موارد از همان ابتدا سپس میشود خریدی آگاهانه‌تر را رقم بزنید.

رعایت تناسب و توازن الزامی است که گاه ناچاریم یک طرح خاص را برای یک مکان به اجرا درآوریم اما توجه به خواست و سلیقه مالک بنا نیز یکی از نکات مهم قبل از اجرای حفاظ‌ میباشد زیرا درنهایت طرح اجراشده باید ازنظر مالک زیبا و چشم‌نواز جلوه‌نمایی کند. 

قیمت‌ حفاظ دیوار

مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی حفاظ‌ دارای انواع مختلفی مانند سرنیزه‌ای، شاخ گوزنی لیلیوم می‌باشند که باکمی بررسی درمی‌یابیم، حفاظ‌های شاخ گوزنی با طرح‌هایی جذاب‌تر و امنیتی فوق‌العاده در میان نمونه‌های دیگر دارای قیمتی بیشتر هستند.

اگرچه همیشه تراکم، تعداد شاخه‌ عرض و ارتفاع سازه‌ها قیمت نهایی را در هرکدام از این حفاظ‌ مشخص مینماید و تا مقادیر دقیقی برای تمامی ویژگی‌های ذکرشده تعیین نشود نمیتوان قیمت را مشخص نمود اما به علت رایج بودن و جلب نظر بیشتر افراد توسط حفاظ شاخ گوزنی این حفاظ هزینه بالاتری را به خود اختصاص داده است.

عبور از بالای حفاظ شاخ گوزنی به علت خم‌کاری‌ روبه بیرون و در جهت‌ مختلف است و طراحی آن به‌گونه‌ای است که حتی فکر عبور از آن‌هم در سر کسی راه نمی‌یابد چه برسد ایستادن در کنار آن و گذشتن از این مانع باکیفیت و مقاوم که اگر آن را بارنگ‌ها متنوع زینت بخشید زیبایی‌اش نیز مانند استحکامش تحسین‌برانگیز میشود.

بهترین حفاظ دیوار در میان انواع مختلف آن

مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی شاخک‌ بازگوکننده این حقیقت هستند که امنیت بالا بر این فضای حاکم است و برندگی بی‌حدوحصر سر این حفاظ‌ جرئت نزدیک شدن به آنها را از سارقان می‌رباید. در این نوع حفاظ نیز اگرچه پراکندگی را شاهد هستیم اما آن نیز شامل یک شبکه به هم تنیده است که میتواند به‌خوبی از ساختمان محافظت نماید.

تفاوت آن‌چنانی بر سر کیفیت این محصول با نمونه شاخ گوزنی وجود ندارد و در همان سطح قادر است امنیت را تأمین نماید فقط اینجا سلیقه افراد است که به میان آمده که تمایل دارند برای دکورسازی نمای خارجی ساختمان خود کدام مورد را انتخاب نمایند.

دلایل طراحی حفاظ‌های جدید

مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی صنعت حفاظ ساختمانی با توجه به قدیمی بودن حفاظ‌ موجود در بازار و عدم قدرت تأمین امنیت کافی این سازه‌ها بر آن شدند که به تولید نمونه‌هایی منحصربه‌فرد که علاوه بر برطرف نمودن این نیاز در جهت تأمین زیبایی ظاهری نیز توانمند باشند ، اقدام نمایند. توجه به خواست و نظر ساختمان‌سازان از یک‌سو و در نظر گرفتن نیاز بازار از جهت دیگر زمینه تولید حفاظ دیوار با تنوع و طرح‌ قابل‌قبول را فراهم ساخت.

این نظرسنجی از فعالان صنعت ساختمان جرقه‌ای شد که به مدد نظرات به‌دست‌آمده اصلاح مدل‌های قدیمی امکان‌پذیر گشت و نسل جدید این حفاظ‌ متولد شد و توانست در قالب‌های حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم نماید و به دو مزیت بزرگ زیبایی و امنیت خود را آراسته سازد.

بدین ترتیب حتی ورود غیرمجاز سارقان حرفه‌ای نیز دیگر غیرممکن شد و ساختمان‌ها ، ویلاها ، باغ‌ رنگ آرامشی واقعی را به خود دیدند دیوارها با نرده‌های آهنی قدیمی‌شان در ذهن بیشتر ما نقش بسته است.

قیمت حفاظ دیوار در شهرهای مختلف ایران

مدل های مختلف حفاظ شاخ گوزنی بسیاری بر این باورند که حفاظ‌ تولیدشده در تهران به علت کاهش هزینه‌های حمل‌ونقل مواد اولیه به‌صرفه‌تر بوده و همین امر نصب و اجرای این سازه‌ را باقیمتی پایین‌تر امکان‌پذیر مینماید به همین دلیل صرف‌نظر از نوع کاربری ملک به استفاده از این تجهیزات در ساختمان‌ها پرداخته‌شده و ضریب امنیت آن را افزایش میدهند.

نمیتوان انکار نمود زیبایی منحصربه‌فرد این محصولات توجه معماران ساختمانی را به سمت خود جلب نموده ، به‌گونه‌ای که تولیدکنندگان و نصابان را بر آن داشته با توجه به اقبال عمومی به سمت این کالا به تولید نمونه‌ به‌روز و مطابق با معیارهای جهانی دست بزنند.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ